Výstavy

Interaktivní výstava hraček „Pojďte si hrát“

 Interaktivní výstava hraček šetrných k dítěti a přírodě je určená pro děti, jejich rodiče a prarodiče, ale také pro školy a školky. Chceme ukázat, že mezi hračkami jsou obrovské rozdíly, čeho je dobré si při výběru hračky všímat a že hračka může být bezpečná a šetrná jak k dítěti, tak i k přírodě. Tato výstava je v prvé řadě interaktivní – vše je přístupné k vyzkoušení a osahání. Děti se tedy nebudou jako jinde jen dívat na hračky přes sklo vitríny, ale mohou si s exponáty i pohrát.  Hrát si mohou nejen děti, ale také dospělí. Výstavu lze instalovat ve vaší obci, v knihovně, v kulturním domě, škole, restauraci a jinde. Půjčujeme přes 200 exponátů hraček, k nim vyhotovené cedulky s popisem a stojánky. Součástí instalace je též vyvěšení 9 informačních bannerů na téma Hračky (ve velikosti A2). Cena za 1 týden zapůjčení výstavy je 2000 Kč (uvedená cena a doba trvání bude řešena písemně smluvně ev. další náležitosti domluvou)

Výstava Hračky šetrné k dítěti a přírodě – bannery

K výstavě „Pane, pojďte si hrát“, ale i samostatně, je možné zapůjčit si výstavu 9 barevných bannerů ve velikosti A2, na níž jsou přehledně informace o hračkách šetrných k dítěti a přírodě (certifikace, materiály, jak vybrat šetrnou hračku apod.). Nájemce hradí poštovné tam i zpět při posílání výstavy, a předem též vratnou zálohu 1000 Kč. Cena za půjčení je 500 Kč.

Výstava moderních látkových plen

Výstavka je souborem moderních plenek označených stručnými informacemi, je dělána tak, že nemusíte vůbec plenkám rozumět a návštěvníci se vše potřebné dozvědí z cedulek a přiložených letáčků. Cílem výstavy je, aby si zájemci mohli plenky a příslušenství prohlédnout a osahat (mnozí je znají jen z internetu a diskuzí). Plenkovou výstavu dodáváme se sadou kolíčků a dostatečně dlouhou šňůrou, kterou ve vašich prostorách jistě dokážete natáhnout sami. Výstava obsahuje všechny typy moderních plenek a příslušenství od nejrůznějších výrobců, takže škála je opravdu pestrá. Nabídnout výstavu je vhodné zejména v týdnu opravdových plen nebo i při jiné akci u vás v centru nebo poradně. Cena za půjčení výstavy je 30 Kč za den.

Pojďme na to místně

Výstava se zaměřuje na LOKALIZACI jako opak GLOBALIZACE. Na 10 informačních plátnech, které snadno stočíte a dáte do tašky. Každé téma je zpracováno jednotlivě na závěsných plátnech. Co je to lokalizace, jak podporovat místní ekonomiku a proč, jaké jsou přínosy.