Načítám Akce

« All Events

  • akce již proběhla.

EKOtrh

24. září 2019 8:00 - 18:00

|
Piaristické náměstí
| Zdarma
ekotrh97

Poslední zářijové úterý obnovujeme tradiční EKOtrh na Piaristickém náměstí. Pro návštěvníky budou připraveny ochutnávky místních a bio produktů, ukázky řemesel, prezentace příkladů šetrného životního stylu i seznámení s místními farmáři. Chtěli bychom na jednom místě představit činnost místních neziskových organizací i různých komunitních spolků, jejichž aktivity podporují místní soběstačnost, šetrný přístup k přírodě, minimalizaci odpadů apod.

V rámci EKOtrhu bude možné využít poradenství místních ekologických neziskových organizací či státních organizací v oblasti ochrany ŽP. Cílem akce je šířit povědomí o těchto aktivitách, inspirovat a povzbudit další obyvatele k tomuto způsobu smýšlení. Již dnes je v Českých Budějovicích možné opravit rozbité věci, dát starým předmětům nový lesk, nakupovat kvalitní a zdravé potraviny z místních zdrojů a bez nadbytečných obalů.

Zájemci o prodejní místo, či možnost představit vlastní aktivity, které zapadají do filozofie EKOtrhu se mohou přihlásit na adrese rosa@rosacb.cz. (Pořadatel si vyhrazuje právo posoudit oprávněnost účasti prodejců na akci a v případě nabídky, která neodpovídá zaměření akce, účast prodejce odmítnout. Děkujeme za pochopení.)

Podrobnosti

Datum:
24. září 2019
Čas:
8:00 - 18:00
Cena:
Zdarma

Pořadatel

Rosa o.p.s.
Telefon:
778164661
Email:
Webová stránka:
www.rosacb.cz

Místo konání

Piaristické náměstí
České Budějovice, Česká republika + Mapa Google